pracownia

 

inostudio-architekci-pracownia-projektowa

Nasza pracownia jest niewielką firmą specjalizującą się w projektach nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych oraz projektach wnętrz. Sami zajmujemy się prowadzeniem i administrowaniem pracowni jak i sami wykonujemy projekty architektoniczne domów i wnętrz oraz nadzorujemy ich budowę.

Mimo, że jesteśmy małą firmą architektoniczną to mamy ze sobą cały wielobranżowy zespół współpracujących specjalistów i branżystów, z którymi przy każdym projekcie współpracujemy. Są to specjaliści różnych branż: geodeci, geolodzy i rzeczoznawcy: sanepid, ppoż, bhp oraz konstruktorzy i projektanci sieci, przyłączy i instalacji wewnętrznych: elektrycznych, sanitarnych i wentylacji mechanicznej. 

Jesteśmy z naszymi klientami od początku projektu aż do budowy i wprowadzenia się do budynku. Przed założeniem własnej pracowni zdobyliśmy różnorodne doświadczenie w kraju i za granicą przy różnego rodzaju projektach w różnej skali, od dużych obiektów komercyjnych, usługowych i mieszkaniowych aż do małych domów jednorodzinnych i wnętrz. W naszej pracy staramy się łączyć lokalną tradycję ze współczesnymi tendencjami w architekturze. Naszym celem jest  tworzenie zdrowej przestrzeni, pełnej naturalnego światła, w której człowiek czuje się dobrze.

architekci gliwice inostudio biuro